המרכז ללימודי פסיכומטרי

Student הוא מרכז ללימודי פסיכומטרי שהוקם לפני יותר מעשור, על-ידי אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, וכיום נמצא בידיים פרטיות, כחלק מתפישה חברתית לפיה השכלה גבוהה איננה מוצר שניתן לסחור בו, כי אם זכותו של כל אדם.                                                                                                                              Student מנוהלת על ידי שדרה ניהולית ותיקה ומקצועית ומורים בעלי ניסיון רב בתחום. בשל כך, היא נמצאת בשורה הראשונה של מכוני ההכנה לפסיכומטרי בהיבט המקצועיות, איכות ההוראה והיחס האישי לתלמיד, ויוצרת סטנדרט חדש של איכות בתחום ההכנה לבחינה הפסיכומטרית.

Student מעניקה קורס פסיכומטרי המכין את התלמיד באופן הטוב ביותר. אנו שמים אותך, התלמיד, ואת הישגיך, במרכז, ולכן קורס פסיכומטרי בסטודנט הינו המקצועי והאיכותי ביותר. קורס פסיכומטרי בסטודנט מועבר על ידי המורים הטובים בתחום וכולל בין היתר 13 בחינות סימולציה מדורגות, ספרי  לימוד מקיפים עם אלפי שאלות תרגול, מכינה טרום הקורס בתחומי האלגברה, הגיאומטריה והאנגלית, מפגשי מיקוד וחזרה, מפגשים אישיים עם המורה, מרתון מקיף לקראת הבחינה ועוד.

הקורס שלנו מקיף יותר, כולל יותר שעות, יותר מפגשים, יותר בחינות להתנסות במהלך כל הקורס והרבה יותר ליווי אישי.

מתוקף החזון החברתי שעל בסיסו הוקמה Student, נוסף על פעילותנו הרגילה, אנחנו מקיימים גם פעילות חברתית רבה בקרב אוכלוסיות מיוחדות, ובין היתר קורסי פסיכומטרי לכבדי ראייה ועיוורים בשיתוף עמותת על"ה, קורסי פסיכומטרי לחרשים בשיתוף המכון לקידום החרש וביטוח לאומי, עולים חדשים, מיעוטים, ועוד.              כמו כן, Student היא החברה המובילה בארץ בהעברת קורסי פסיכומטרי לתלמידי תיכון, ומעבירה קורסים בשיתוף תיכונים בכל רחבי הארץ. 

  • מובילים ומבוקשים.
  • מובילים ומבוקשים.
  • מובילים ומבוקשים.
  • מובילים ומבוקשים.
  1. מובילים ומבוקשים.
  2. מובילים ומבוקשים.
  3. מובילים ומבוקשים.
  4. מובילים ומבוקשים.