האקדמיה לפסיכומטרי

האקדמיה לפסיכומטרי נוסדה בשנת 2003, וקבעה רף חדש וגבוה במיוחד באיכות קורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית. שיטת הלימוד שלנו מתמקדת בפיתוח חשיבה ומיומניות למידה , מתבססת על מחקרים מדעיים מתחומי החינוך והפסיכולוגיה, ומאפשרת להפיק את המרב מהיכולות ומהכישורים שלכם.

חשוב להתכונן לבחינה הפסיכומטרית בצורה נכונה שמתאימה לכם, ואין סיבה לחשוש מפני הבחינה.

אז איך מתחילים ללמוד?

אבחון ראשוני

תחילה מבינים : מה אתם צריכים?

תהליך קליטת הסטודנט מתחיל באבחון פסיכומטרי מקיף, ללא עלות וללא התחייבות.
האבחון הראשוני ממפה את רמת הידע, את יכולות החשיבה, את מיומנויות הלמידה וכל גורם אחר שמשפיע על ההצלחה שלכם בבחינה. האבחון מורכב משלושה חלקים: שאלון אבחון אישיותי, בחינה מאבחנת ופגישת אבחון אישית. לאור האבחון נוכל לבנות עבורכם תכנית לימוד מותאמת אישית ולשבץ אתכם למסלול הנכון עבורכם.

תמונת המצב שמתקבלת מתוצאות האבחון מאפשרת לנו לבנות עבורכם תכנית לימוד אישית שמותאמת לכם במדויק, ומאפשרת לכם להגיע להישגים הגבוהים ביותר. התכנית כוללת, בין היתר, סדר יום מפורט שמציג את תחומי הלימוד, ולצדם מסגרת זמנים מפורטת. באמצעות לוח הזמנים, תוכלו לחלק את זמנכם בצורה יעילה תוך התייעצות עם המתרגל האישי, לעקוב אחר רצף ההתקדמות ולעמוד ביעדי הלימוד שנגדיר ביחד.

בניית תוכנית לימוד אישית

הקורס באקדמיה לפסיכומטרי מתחיל בשלב המבואות, שבו נתמקד ב"הסרת חלודה" ובבניית בסיס חזק ויציב בנושאים המתמטיים הבסיסיים הנדרשים לצורך הבחינה. כמו כן נשקיע בהרחבת אוצר המילים באנגלית ובעברית.
בשלב השני נלמד לעומק את כל הנושאים עליהם יישאלו בבחינה. נתמקד ברכישת מיומנויות למידה ובהבנת הבחינה והעקרונות עליה היא מבוססת. כלים אלו ישרתו אתכם גם בבחינה הפסיכומטרית וגם בהמשך לימודיכם האקדמיים.

בתהליך הלמידה אנחנו מלמדים תלמידים במסגרת שיעורים פרטיים ובכך מוציאים את המרב מכל תלמיד , על ידי התאמה מדויקת של תהליך למידה ותרגול!

מרתון

בשלב זה חוזרים על כל חומר הלימוד ולומדים להשתמש בצורה נכונה בארגז הכלים שתבנו בשלושת החודשים הקודמים למרתון. במהלך המרתון תבחנו בעשרות סימולציות שאת תוצאותיהן ננתח יחד באמצעות הסטטיסטיקות האישיות שלכם באתר הסטודנטים. דרך ניתוח הסימולציות בעזרתו של המתרגל האישי נגיע למסקנות, נזהה דפוסים חוזרים ונקודות תורפה ונצליח לשפרם לקראת הבחינה.


כלים אישיים ולמידה אפקטיבית

מטרתו של קורס פסיכומטרי אינה רק להכין אתכם לבחינת הפסיכומטרי, אלא גם ללימודים אקדמיים. איך עושים את זה?

במסגרת הקורס באקדמיה לפסיכומטרי אנו עוסקים גם בלימוד ובתרגול מיומנויות למידה, תכנון וניהול זמן, סיכומי שיעור ועוד. נלמד התנהלות נכונה בכל הקשור לניהול זמנים ותיעדוף משימות. כך תלמדו איך לנצל בצורה המיטבית את המשאב הכי יקר שלכם – הזמן, ותרכשו מיומנות שתהפוך אתכם לסטודנטים יעילים ושמחים יותר.

אנחנו רוצים שכשתגיעו לשנה א' תדעו להתמודד עם העומס הצפוי, ותדעו, מעבר ללימודים, גם איך לשלב את הלימודים עם זוגיות, עם עבודה ועם חיי חברה.